Reference

Za dvacet let života uz jsem prošla rukama několika terapeutů a zasvěceně můžu napsat, že pan Vala patží ke špičkové dvojici z těch devíti, kteří mě doposud cvičili! Je to teprve třetí měsíc terapie a já už jsem si jista, že TOHLE je ta správná vojtovka. Narozdíl od téměř všech ostatních jsem v ordinaci neslyšela "Ale ono to v těch dvaceti už nikam moc nevede...", a po dvou měsících pravidelného cvičení tu pokroky jsou znát i při cvičení jednou týdně - cestou domů pokaždé tančím skoro Labutí jezero, úlevou a blažeností z uvolnění se usmívám na udivené cizí kolemjdoucí a i několik dní po RHB je to stále znát - efektem a jeho nekolikadenním trváním je prostě RHB naprosto skvělá. Za sebe (DMO) mohu jen doporučit. Klobouk dolů za neskutečně kvalitní výkon po relativně krátké době praxe, díky za neskutečně NORMÁLNÍ atmosféru a přístup a těším se na cvičenou!!! :-) 

P.F.

Je to sice již pár měsíců, kdy jsme ukončili cvičení Vojtovy metody pod Vašim vedením, přesto bychom Vám rádi poděkovali za péči, kterou jste Jirkovi věnoval. Vážíme si Vašeho přístupu k celé rehabilitaci a i když jsme cvičili jen čtyři měsíce, "vojtovka" Jirku nasměrovala správným směrem. Dnes je mu něco přes 15 měsíců a v 13,5 měsících už nás odměnil samostatnou sebevědomou chůzí. Přejeme Vám do budoucna hodně úspěchů nejen s cvičícími dětmi, ale především s jejich rodiči ;) 

Markéta, Petr a Jirka P.

Stačily dva měsíce a p. Vala z mojí malé dcerky pomoci cvičení vojtovou metodou "vycvičil" rozzářené slunce, které pěkné pracuje pravou ručkou, kterou od narození nechtěla otevírat. Tímto bych mu chtěla poděkovat a sklonit poklonu za jeho přístup a motivaci. Tak milý přístup v této době se oceňuje a přeju jeho děťátkům taky takové ..rychlé uzdravení.. jako u mé dcery. 

Katka a Adrianka Č.

Ačkoliv jsem měla ze cvičení Vojtovy metody obavy, po prvním setkání jsem odcházela s klidem a tušením, že i my to zvládneme. Pokroky na dcerce byly znát až neočekávaně rychle.. Ráda bych panu Valovi poděkovala za odborné poradenství, pomoc a za skutečně vlídný a lidský přístup k člověku. Je vidět, že je to odborník na svém místě, který má svoji práci a děti moc rád. 

Děkujeme, Monika a Gabrielka P.

Váš přístup je velmi vstřícný a ochotný a perfektní je také chování k dětem, Zdeničku jste uměl zaujmout a vyšetření se obešlo bez pláče, což se u jiných lékařů nestává. Ještě jednou děkujeme, kéž by více lidí vykonávalo svoji práci s takovým nasazením, nadšením a snahou pomoci, jako je tomu u vás.
Zdraví 

Simona a Petr Škarvadovi + Zdenička

Z rehabilitací a Vojtovy metody jsem měla hrůzu, ale musím přiznat, že po první návštěvě u Vás mi to zas tak hrozné nepřišlo. Určitě k tomu ale přispělo pěkné prostředí, v němž se ordinace nachází a hlavně Vy a Váš sympatický přístup. Moc Vám děkujeme za pomoc Fildu rozhýbat.
Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů s malými i velkými pacienty! 

Jana Gabzdylová

Do nedávna jsme byly se Sofinkou odsouzeni k osudu! nikdo nepomohl, cvičení nemělo dle lékařů smysl, život mé dcery neměl smysl! Pak přišel den D kdy partner objevil stránky Rehabilitace a hledal to, co se jevilo jako ,,jeviště co Vás neodsoudí,,! Při zaklepání na dveře kdy otevřel usměvavý, příjemný pan Vala, který měl se Sofinkou rehabilitovat , jsme si pomyslela že je mladý, že to asi vzdá! Nestačila jsme se však divit co Sofinka pod jeho ,,kouzelnýma rukama,, dělala! 
Nyní jezdíme k panu Valovi každý týden, dokázal se Sofinkou úžasné věci a Sofinka to vracela tím že začala více pohybovat tělíčkem, zkřivená páteř se lépe rovnala, zatuhlé končetiny začaly reagovat! 
Proto jsme moc vděčná za den , kdy partner otevřel stránky, našel odkaz, zaklepali jsme poprvé na dveře a otevřel nám příjemný člověk, který dokázal a jistě dokáže i spoustu dalších ,,zázraků,, s naší lékaři odepsanou dcerkou! 

Děkujeme pane Martine! Však Vy víte, viďte! :)

Ahoj Martine, rádi bychom ti poděkovali za to, že jsi se nám věnoval a dohlížel na to, jak správně cvičit Vojtovu metodu. I díky tobě dnes na Kubcovi nikdo nepozná, že se narodil ve 26. týdnu. Za pár dní mu budou dva roky a o tom, že by byl pohybově jinde než "normálně" narozené děti nemůže být ani řeč. Moc díky

Ilča, Roman a Jakub

Chtěla bych Martinovi moc poděkovat, je to člověk na správném místě a má rád svou práci, což je vidět. Díky němu, jsem narazila na problém, který mohu řešit už nyní a ne tehdy, až by možná bylo pozdě, nebo už by to nešlo tak rychle zachraňovat. Je hezké, že cizí člověk rád a ochotně pomůže, je nás takových, už bohužel velice málo. Martine děkujeme.

Tamara a Davídek. :o)

Chtěla bych moc poděkovat za skvělé a velmi rychlé jednání a rady Martinu Valovi, ohledně mého 4 letého syna. Já sama mám problémy s plochou nohou od samého dětství. Když se na syna podívám, stáčí levou nohu i jemně dovnitř. Díky ochotě již víme, jak postupovat, abychom jsme toto vše napravili. Kéž by bylo více takto seriózních a ochotných lidí a nejen lékařů, kteří to slušně a srozumitelně, nám rodičům laikům, vysvětlí.

Za syna Jana maminka Lucka

Dobrý den, pane Martine,
píšu vám, abych poděkovala. Moc děkuji za pondělní rehabilitaci Vojtovou metodou. Když jsem odcházela na šalinu, cítila jsem se jako tanečnice. Vnímala jsem, že pěkně došlapuju na celé levé chodidlo, pěkně se mi propíná koleno a hlavně, že se mi krásně pohybuje levý bok - tak jakoby krouží a nebolí.

P.S.